Apteki internetowe

Dobrze prowadzona apteka internetowa posiada przewagę zalet, o których należy wspomnieć kilka słów. Pierwszą zaletą, jak już wyżej wspomniano, jest stała dostępność oferowanych leków – nie musisz „krążyć po całym mieście” w poszukiwaniu leku, który wydaje się być słabo dostępny, po odwiedzasz już piątą aptekę w drugim krańcu miasta i wszędzie odsyłają cię „z kwitkiem”.

Zdecydowanie istotną zaletą i jednocześnie powodem, dla którego ludzie odwiedzają apteki internetowe są konkurencyjne ceny w porównaniu z aptekami stacjonarnymi. W aspekcie cen naprawdę można się spotkać z ogromnymi różnicami na korzyść aptek internetowych. Jeśli ktoś zmuszony jest do korzystania z apteki w sposób ciągły i systematyczny – polecam zamawianie w aptekach internetowych. Kolejną zaletą są ciekawe promocje, rabaty i programy lojalnościowe.

Apteki internetowe organizują bardzo często różne programy lojalnościowe dla swoich stałych klientów, lojalni nabywcy otrzymują też bardzo interesujące zniżki i korzystne rabaty. Apteki on-line często organizują tematyczne kampanie reklamowe, np. miesiąc korzystnych cen na preparaty zawierające tłuszcze z kwasami omega3. Rozdawane są też karty rabatowe i karty lojalnościowe dla stałych klientów, proponuje się im też przynależność do klubów zdrowia, gdzie członkowie otrzymują numerowane karty członkowskie, ciekawe informatory i broszury.

Członkowie klubów zdrowia zachęcani są do udziału w różnorakich promocjach, mogą wygrywać interesujące nagrody, a dzieci dostają wyjątkowe podarunki, czasami są to preparaty multiwitaminowe oraz wzmacniające odporność, jak np. misie żelowe, lizaki, gumy do żucia, lub też nagrody nieco „większego” kalibru, na przykład akcesoria do utrzymania higieny jamy ustnej.

Twój komentarz